Prosím REKLAMY jedině do rubriky REKLAMY, kdo je napíše jinam blokuju mu přístup...!

Červen 2009

Stydím se (fakt!)

26. června 2009 v 17:41 | herzig-traum |  Ostatní
Ano, vážně se stydím, jak to tady zanedbávám a divím se, že i přes to sem pořád pár lidí denně chodí - a děkuji jim za to :). nevím, jestli furt chodí s nadějí, že tu bude něco novýho a nebo čtou starší články - to nevím, ale těší mě to :).

Píšu, protože konečně budou prázdniny! A mám více času. Proč píšu budou i když už ve spustě škol se rozdávalo vysvědčení už dneska? Protože náš milovanej gympl končí až v úterý - asi by nás zabilo skončit dřív - co se dá dělat. A do práce teď tenhle víkend taky nejdu tak konečně po dlouhé době klid.

Jinak dneska jsem chtěla psát o pomluvách. (Mimochodem ten článek jsem už jednou napsala - asi přeed třema dněma, ale smazalo se mi to celý když jsem zmáčkla zveřejnit - tak jsme se na to vykašlala, protože to bylo dlouhý a nechělo se mi to psát znova!).

Asi by to chtělo si nejdřív nadefinovat, co je to ta pomluva, že? Pro mě má dva významy - nepravdivý výrok o nějaké osobě a pak - takový přenesený význam - říkání špatných věcí o někom, které ho poškodí - a které nejsou nutné aby byly řečeny. Možná teď se mnou nebudete souhlasit, ale já prostě z apomlouvání a drbání beru i to, když se bavěj dvě tři holky a probíraj jak to jejich kamarádce dneska strašně nesluší.