Prosím REKLAMY jedině do rubriky REKLAMY, kdo je napíše jinam blokuju mu přístup...!

Květen 2009

Ehm... aktuality?

8. května 2009 v 14:17 | hezrig-traum |  Ostatní
Ahoj =),
asi jste si už všimli, že je tady čím dál tím míň článků. Že chodím sem i na vaše blogy stále méně a méně. Ale jak už jsem několikrát psala - není na to čas :( a popravdě ani nálada. Mám spoustu věcí do školy, chodím na brigádu a k tomu se snažím nezanedbávat rodinu a kamarády a tak mi na můj blog nezbývá zrovna nejvíc času. Svůj blog stejně jako Cecile rozhodně rušit nechci. Vím, že bych toho pak litovala a zároveňm doufám, že třeba v červnu a pak o prázdninách se do toho zase pustím - budu mít víc času ;).

Abyste neřekli, že vás chci odbýt jen tak takovýmhle článkem tak napíšu pár - aktualit? nevím jak to nazvat - zamyšlení nad akutálníma věcma nebo prostě věci na, co jsem nedávno narazila...

Facebook
Určitě vám všem tohle něco říká. A vsadím se, že aspoň polovina z vás je na něm zaregistrovaných. Já jsem se mu hoodně bránila. Navíc jak chodím na ty cizojazyčný chaty tak jsem na to narazila už asi před rokem a zaregistrovala se - ale tady v ČR to nikdo neměl tak jsem si facebook zrušila. Avšak teď se to tady stalo velkým "módním terndem" a mě nezbývalo než se znovu zaregistrovat... Proč? Protože spousta lidí na něm tráví spoustu času a dorozumívají se přes něj - a já přecejenom chci tak nějak být v kontaktu i s lidmi (kamarády) z opačnýho konce republiky, se kterými se nevidím tak často. Tak asi tak... zároveň jsem tím lehce zklamala sama sebe - že jsem nezvládla se tomu "ubránit".

Drogy
Dneska jsem na streamu viděla docela zajímavý video - teda jak se to vezme - jsou tam fotky lidí před užíváním drog a asi pět let po... Přiznám se, že mě to asi po minutě a půl rozbrečelo (a já obvykle nebrečím...). Přijde mi to smutný... Jestli někdo chcete namítnout, že si za to ti lidi můžou sami - ano, já si to taky myslím. Ale přece nic není úplně neodůvodnitelné - a nevme, co ty lidi do té situace dostalo tak asi tak...Poslední zvonění
Jak jste si ho vy "užili" ? :) Já musím říct, že se vyloženě těším až za ty tři roky budu na místě letošních čtvrťáků a taky to dám těm mladším pěkně "sežrat". Protože to jak jsme to odnesli bylo moc... Politý, postříkaný, počmáraný - a krásně "voňaví" - co víc si přát, že? ;)

Velmi nebezpečné známosti
Tady nechci psát žádnou recenzi nebo tak podobně - jenom by mě zajímalo, jestli jste ten film viděli a jestli ano tak jak se vám líbil? Protože já ač nemám ráda filmy ve kterých jde hlavně o sex a erotiku - tak se mi tenhle film poměrně líbí. Přijde mi to hezky natočený a líbí se mi konec - né klasický happy end. Pokračování tohohle filmu jsem neviděla - viděla jsem jen pár upoutávek a to už mi vážně přijde pomalu jak porno... Mě se ten film líbil z "psychologickýho" hlediska - přišlo mi zajímavý, jak osoby uvažovali, jak se měnili a co všechno byli schopní udělat... Ale to je na každým jaký si vytvoří názor na tento film ;)


Mohla bych psát dál a dál - těch věcí je spousta, ale pochybuju, že by jste se tím prokousali - tak můžu zase jindy napsat něco podobnýho a nebo se vrátit do starých kolejí a psát moje úvahy atp... Každopádně mějte se krásně :)

A nakonec odkaz na jednu písničku... Mě se strašně líbí ;)