Prosím REKLAMY jedině do rubriky REKLAMY, kdo je napíše jinam blokuju mu přístup...!

Leden 2009

Nový článek

30. ledna 2009 v 19:25 | herzig-traum |  Prostě já :)
Tak ze všeho nejdřív se omlouvám za tak "jednoduchej" nebo hloupej název článku, ale nic mě jako nadpis nenapadlo.


Jeden den miluju, druhý den nesnáším

27. ledna 2009 v 19:56 | herzig-traum |  Prostě já :)
Tenhle článek jsem tu měla asi na jeden den už v červenci, pak jsem ho už nevím z jakýho důvodu smazala (=dala do rozepsanejch), ale teď ho sem dávám znova ;) Takže možná někomu přijde povědomej, ale mám takovej pocit, že moc lidí ho nestihlo přečíst ;)


Představujete si někdy...

16. ledna 2009 v 23:55 | herzig-traum |  <--ANKETY-->
...jak vypadá ten a ten blogař? Zkusili jste si třeba někdy představit jak vypadá tvůrce vašeho oblébeného blogu nebo chcete-li jak vypadá vaše Sbéčko? Samozřejmě tím myslím - tvůrce blogů, které už aspoň trošku znáte. Blogy, které čtete už delší dobu...

Jestli ne, tak právě máte možnost - docela by mě zajímalo, jak si myslíte, že vypadám. Pokud jste nad tím ještě nikdy nepřemýšleli (což je dost pravděpodobné) tak to zkuste teďkon. Akorát jediný o co prosím je, aby to zkoušeli pouze ti, co tu už párkrát byli, co už přečetli několik mých článků a mají už aspoň nějakou představu o tom jaká jsem popř. jak vypadám...

Takže zkuste mi prosím do komentářů hodit váš návrh na mou osobu - jak vypadám fyzicky a jaká asi jsem...

Předem děkuju všem, kdo se týhle ankety zúčastní ;)

Ti co zavítali na můj blog poprvé nebo toho tu moc nepřečetli můžou komentovat aspoň tohle téma ;), jestli jste si někdy zkoušeli představit své blogové "kamarády" nebo lidi co napsali ten a ten článek...

Věci co nemám ráda, nenávidím...

16. ledna 2009 v 22:05 | herzig-traum |  Prostě já :)
V červenci jsem psala (no ani né psala - spíš skládala obrázky s textem) článek o věcech, kter=ý mám ráda a bez kterejch nemůžu žít. Tak mě napadlo udělat něco podobnýho akorát na trošku jiný téma - na to co nesnáším, co nemám ráda atd... :) Aspoň mě trošku víc poznáte (sice nevím, jestli o to stojíte, ale tak co...;))Statistika... (nuda? ani náhodou!)

15. ledna 2009 v 20:59 | herzig-traum |  O blogu...
Tak na úvod - dneska nemám dostatek času abych vytvořila nebo napsala nějaký pořádný nebo smysluplný článek, protože jak všichni víte je pololetí a dvě až tři čtvrtletky za den daj docela zabrat... ;)
Proto jsem se rozhodla, že vm sem hodím nějaký statistický údaje. Sice jsem vždycky odsuzovala ty co si dávaj každej tejden na blog statistiky z toplistu, ale tohle jsou statistiky a sledování z google-analytics (díky Atiso :)). A mě přijdou docela zajímavý.

Takže tu funkci mám zařízenou necelej měsíc- podle toho taky vypadají ty údaje ;)

počet návštěv: 357
zobrazení stránek: 641
poměr návratů:67,23 %

Teďkon z jakejch státu mi chodíte na blog:
nejvíce z ČR (336 návštěv)
pak Slovensko (19 návštěv)
a dokonce Kanada (1 návštěva)
a Norsko (1 návštěva)

K tý Kanadě a Norsku - spíš teda Kanadě - chtěla bych se zeptat, jestli to není někdo z vás...? Jestli jste třeba nebyli na dovolený a nekoukali mi pilně na blog :D... Protože ten dotyčnej z Kanady si prohlídl 11 stránek...

Jinak chtěla bych pochválit návštěvníka popřípadě návštěvníky z Ostravy, Prahy, Brna a Českejch Budějovic - ty první tři maj nad 50 návštěv a Budějky nad deset =) :D ... Možná vás to začíná nudit, ale mě ty statistiky prostě bavěj :D.

A poslední pochvala pro návštěvníka z Bratislavy - má nejvíc návštěv ze Slovenska :D.

Jinak většina z vás používá Internet Explorer - mimochodem víte, že je to sice nejpoužívanější ale i zároveň nejnebezpečnější prohlížeč?! (... já ho samozřejmě používám taky :D)

A poslední statistický údaje: vaše věrnost k mýmu blogu ;)

32,49 % ..... 1 návštěva
13,73 % ..... 26-50 návštěv
12,61 % ..... 15-25 návštěv
10,64 % ..... 9-14 návštěv

a ty zbytky nepočítám ;)

A co vy? Taky pilně sledujete kdo a kolik lidí vám chodí na blog? =)

Novej design?!

10. ledna 2009 v 22:38 | herzig-traum |  <--ANKETY-->
Tak jsem zase po delší době prošla pár mejch "spřátelenejch" blogů nebo blogy lidí, který mi píšou trošku pravidelnějc na blog a zjišťuju, že jsem skoro jediná, kdo má hodně dlouho stejnej design.
Přiznám se, že je to hned z několika důvodů. Asi největší je, že jsem hodně líná a nemám ani moc času (ještě ke škole jsem začla chodit na brigádu...). Pak - tenhle aktuální se mi docela líbí :D, podle mě to vyjadřuje moje povahu možná dalo by se říct i dlouhodobější náladu... Přijde mi, že se k mýmu blogu hodí...
Ale vzhledem k tomu, že ten blog není jenom pro mě, ale i pro vás (všechny co ho čtete) - tak jsem se chtěla zeptat, jestli si mám někdy najít čas a pozměnit nějak ten design, jestli vás třeba ten, co teď mám nudí a už by to fakt chtělo něco novýho a nebo na druhou stranu jste si na něj už zvykli a nechcete abych ho měnila?!
Já osobně moc nemusím častý změny designů (častý podle mě znamená více než 1x do měsíce), protože pak ten blog prostě nepoznávám - vlastně poznávám třeba u Unknown Lady - protože u ní mi její designy přijdou podobné - podobně naladěné, ale někdo mění designy jak ponožky a já si vždycky říkám, jestli jsem si nespletla název stránky...:D
Takže pod článkem je anketa tak se nějak prosím vyjádřete, jestli někdo má nějakou připomínku nebo nápad tak šup s ním do komentářů.

Mimochodem co si mysláte o častých změnách designů? A jak často je měnéte vy?

Co nemám ráda?

3. ledna 2009 v 23:59 | herzig-traum |  Moje úvahy atd...
... DOKONALOST.