Prosím REKLAMY jedině do rubriky REKLAMY, kdo je napíše jinam blokuju mu přístup...!

Listopad 2008

Internetový hřbitov

22. listopadu 2008 v 22:57 | herzig-traum |  <--PPP-->

Dneska jsem narazila na "internetový hřbitov", který je věnován lidem, kteří umřeli kvůli své posedlosti jídlem, kvůli tomu, že podlehli anorexii nebo bulimii- prostě umřeli, kvůli jídlu. Umřeli kvůli tomu co v současné době spousta holek propaguje na svých blozích. Jenom kvůli tomu aby dosáhly nějakejch nesmyslnejch mír a aby vypadaly jako "modelky", který jsou obvykle normální holky akorát nalíčený a nebo počítačově upravený tak, že byste je normálně nepoznali (to vím i z vlastní zkušenosti)... Tak se nad tím prosím zamyslete.... Přece nechceš bejt další na seznamu... A pokud máš blog pro-ana a podporuješ a propaguješ na něm anorexii zamysli se nad tím. Copak chceš aby kvůli tobě na to někdo jiný doplatil?!


Ehm maska na karneval?!

22. listopadu 2008 v 19:23 | herzig-traum |  Prostě já :)
Ahoj,
mám na vás jednu veeeeelikou prosbu. Chodím do tanečních, kde je zvykem udělat z jedné prodloužené karneval. Takže stejně jako několikk loňských roků bude i letos asi źa tři týdny karneval. A já absolutně netuším za co mám jít... Musí to být něco "hezkýho" - nemůžu jít za nějakýho vědce/ čarodějnici atd... Aby pro mě někdo přišel ;) Tak máte nějaké nápady nebo návrhy? Budu vděčná za cokoliv... Předem děkuju herzig-traum

Parádní svatební oslava

21. listopadu 2008 v 14:27 | herzig-traum |  <--FUNNY-->

Parádní svatební oslava

Tohohle chlápka prostě budete milovat...Tohle je pravdivý příběh jedné nedávné svatby, který se odehrál na Clemson University, dokonce se dostal do místních novin: Byla to obrovská svatba. Cca 300 hostů. Po obřadu, když už byla párty v plném proudu, se ženich zvedl a odešel na pódium, aby promluvil k davu. Nejdříve poděkoval všem kteří dorazili aby se zůčastnili jeho oslavy svatby - mnozí cestovali z velmi vzdálených míst. Obzvlášť pak poděkoval straně nevěsty a jejímu otci za to, že uspořádal tak opulentní oslavu. A jako důkaz svého hlubokého vděku oznámil, že by rád daroval všem zůčastněným zvláštní pozornost. Na spodní straně každé židle (židlí svatebčanů včetně) byla nalepena obálka z manilového papíru. Ženich oznámil, že tohle je jeho dar a požádal všechny přítomné, aby obálky otevřeli. Uvnitř každé obálky byla fotografie o rozměrech 8x10 na které si to nevěsta rozdává s ženichovým svědkem (ženich je začal podezřívat už před několika týdny a najal soukromého detektiva, aby si svoje podezření ověřil). Poté co několik minut tiše postával a sledoval reakce hostů, se klidně obrátil k nevěstě a pravil "Di do hajzlu!", pak se otočil ke svému svědkovi a pravil "Di do hajzlu!", nakonec se otočil ke zkopnělému davu a prohlásil "Mizím odsud". Svatbu anuloval hned následující den ráno.
Zatímco většina lidí by svatbu zrušila okamžitě potom, co se by se o nevěře dozvěděli, Tenhle týpek tím krásně proplul s úsměvem na tváři, jakoby se nic nestalo. A jeho pomsta? > Nechal rodiče nevěsty zaplatit svatbu včetně večírku (cca 32.000 USD) a jako zlatý hřeb totálně znemožnil nevěstu a svědka před třemi stovkami přátel a příbuzných. Myslíte, že by z toho šla udělat reklama na Master Card? :))

Elegantní párty pro 300 členů rodiny a přátel - 32.000 USD
Svatební fotografie - 3.000 USD
Luxusní 14-denní líbánky na Maui - 8.500 USD

Pohled na všechny hosty prohlížející si 8x10 fotografii nevěsty souložící se svědkem
............... K nezaplacení.
Některé věci si za peníze nekoupíte, na všechno ostatní je tu MasterCard.


Tak tohle mi přišlo hodně vtipný :D
zdroj: www.komik.cz

Homosexualita

16. listopadu 2008 v 22:11 | herzig-traum |  Moje úvahy atd...
Tak předem bych se chtěla omluvit všem, kdo chodí aspoň někdy na můj blog. Vůbec nestíhám! Mám toho strašně moc ve škole.... Ten přechod na gympl nebyl zrovna nejjednodušší. Na základce jsem měla skoro samý jedničky - v devítce dvě dvojky. A teď jsem na trojkách - ani nevim jak. Naštěstí ostatní spolužáci jsou na tom ještě hůř.... Nemyslím to jako škodolibost , že maj i čtyřky. Ale jsem ráda, že to "zvládám" aspoń trošku. Jinak mám nějaký problémy doma atd... Nechci to rozebírat. Výsledek toho je nedostatek času k psaní článků a hlavně komentům k vám na blogy.... Je mi líto, ale prostě nestíhám všechno. Takže si vážím těch co mi chodí na blog a píšou komentáře i přesto, že já k nim chodím minimálně...

A teď už k tématu...

Taneční

1. listopadu 2008 v 13:35 | herzig-traum |  Ostatní
Konečně mám zase chvilku čas abych něco málo napsala. Ale ni c mě nenapadalo a pak jsem si vzpomněla na taneční. Myslím, že je to dobrý téma a pro mě (a myslím, že i pro některý z vás) je to i aktuální téma.

Jednou týdně se donutím a navleču se do slavnostních společenských šatů, botiček na podpatku, namaluju se a pokusím se nebýt nervózní z toho, že se za pár hodin ztrapním až upadnu při polce nebo až se nestihnu otočit u cha-chy.
Ale jo, baví mě to. Je to něco jinýho než diskotéky, na který stejně nechodím, párkrát mi to stačilo a ožraly můžu potkat i jinde, když budu chtít. Narozdíl od diskoték mají taneční aspoň nějakou úroveň, tedy měly by mít. Proč píšu měly? Protože tomu tak není. Nevím jak je to u vás nebo jak to bylo ju vás, ale ty naše taneční jsou na tom dost blbě. Je nás tam strašně moc , ale i tak většina nepřišla tancovat - přišli se opít a pokecat. Super, ne? Ano i takhle to může dopadnout, pokud váš taneční mistr nestojí za nic. Neumí si udržet klid, nikdo ho neposlouchá a jemu je to asi i jedno. Nikoho nenutí tancovat (jak je to v jinejch tanečních) a ten styl výuky no radši bych pomlčela.
Aspoň je tam pár lidí, který jsou ještě relativně normálnií a přišli se taky naučit pár těch kulturních tanců. Takže to nemusí vždycky dopadnout špatně. Ovšem nejhorší je, když je nějaká jiná "akce" - třeba hokej - to tam přijd evždycky tak polovina lidí, ale aspoň se nezabijem u polky ;).
Ale i tak mi je líto, že ty taneční nejsou na takový úrovni jako bývaly -vždycky když mi rodiče nebo dokonce prarodiče vypráví jak to bylo v jejich době - jo vždycky mě to zamrzí, taneční jsou přece od toho aby se tancovalo a né od toho aby se opíjelo... (nemusím dodávat, že nalejou skoro komukoliv, kdo vypadá aspoň trochu starší).

A co vy? Co vaše taneční? Je to u vás podobný jako u nás?