Prosím REKLAMY jedině do rubriky REKLAMY, kdo je napíše jinam blokuju mu přístup...!

Říjen 2008

Co je důležitější?

19. října 2008 v 15:17 | herzig-traum |  Moje úvahy atd...
Tak jsem zase nedávno přemejšlela o naprostejch blbostech a napadlo mě co považuju za nejdůležitější a co za nejménědůležitejší část mýho těla... Co bych si třeba nechala uříznout kdybych si musela něco vybrat...

Pumpkin

11. října 2008 v 15:02 | herzig-traum |  Ostatní
Nejedná se o dýni nebo tykev jak byste si mohli myslet. Chci psát o filmu, který se jmenuje Pumpkin. Nikdy jsem nepsala žádnou recenzi nebo článek o filmu - nějak filmy neřeším, protože většina z nich mi nepřijde nijak originální - většinou je to to samý - romantikcý se kopírujou furt dokola akorát se u nich vymejšlí další a další nesmyslnosti a nesplnitelnosti, horory jsou čím dál krvavější, ale v podstatě je to taky skoro to samý... Ale tenhle film mi přišel naprosto jinej. Je sice z Ameriky, ale nemá tu "nulovou" úroveň americkejch filmů. A taky není moc oblíbený a skoro nikde se o něm nepíše... Mě osobně přijde, že ho málokdo pochopil, protože kdyř jsem si četla recenze na netu tak jsem si řikala to snad není možný!
O čem ten film vlastně je?

"Vždy dokonalá Carolyn McDuffy a její sestry mají plán - chtějí vyhrát Charitativní cenu roku tím, že budou trénovat mentálně postižené atlety a připraví je na účast v regionálních sportovních hrách. Carolyn dostane na starost Pumpkina Romanoffa. Nejprve je z něho zděšená, ale záhy zjišťuje, že mladík v sobě má něco, co doposud u nikoho nepoznala: něhu, lidskost, poctivost a vnitřní čistotu, které ji hluboce citově zasáhnou. Ke zděšení svých přátel i Pumpkinovy matky, která svého syna úporně brání před celým světem, se Carolyn do svého chráněnce zamiluje. A zatímco dívčin dosavadní perfektní život se rozpadá, Pumpkin ji naučí, že to, co se zdá dokonalé, ve skutečnosti dokonalé být nemusí."

Ano zní to jako hrozná blbost, ale podle mě zo blbost není - lidi, kteří tenhle film viděli se dělí na tři skupiny. První dvě jsou hodně početné a ta třetí je velmi málo početná a do té se řadím já. Ta první říká, že je to strašnej film - že reřiséři natočili trapnej béčkovej film, kterej je už ohranej a nedává smysl. Ta druhá skupina si myslí, že je to docela povedená parodie. - Parodie na ty "trapný" americký filmy. A ta třetí a vlastně i já si myslím, že ten film nebyl myšlen doslova vážně. Přijde mi to jako film plný náznaků a poukazování na to, že né všechno je supr a že bychom si měli vážit věcí co máme... Že né každý si žije tak svěle a také že né každýho bychom měli hned odsoudit.

Každej na to má asi svůj názor - každopádně mě se líbil!

Taky znáte nějaký podobný film? Který se vám líbil, ale ostatním ne. Nebo není skoro vůbec známý?!