Prosím REKLAMY jedině do rubriky REKLAMY, kdo je napíše jinam blokuju mu přístup...!

Květen 2008

Reklamy sem a nikam jinam!!!

31. května 2008 v 22:43 | herzig-traum |  <--REKLAMY-->
Takže varuju a je to naposled! Zakládám rubriku reklamy a reklamy smíte psát jedině pos tenhle článek! Jestli najdu jedinou reklamu kdekoliv jinde tak vám blokuju přístup! Moc tvrdý? Jo to je možný, ale já už na to nemám náladu... Nebudu všude pstá bez reklam! Já vám je taky nikam nepíšu tak vy mě je taky nepište! Takže tady máte prostor...

Mý zapomenutý tajný přání

31. května 2008 v 22:39 | herzig-traum |  Moje úvahy atd...
Ani nevím, proč jsem si na to teď vzpomněla, ale stalo se... Vždycky jsem si hrozně moc přála mít jako nejlepší kamarádku kluka - takže nejlepšího kamaráda... Vlastně jsem si to ani nepřála - dlouhou dobu jsem to i praktikovala :), když jsem byla malá asi tak 6-8 bavila jsem se skoro jenom s klukama - a na tu dobu nikdy nezapomenu! Proč? S holkama se nedá lézt po stromech, s holkama se nedá vyvádět tolik blbostí, klukům nezáleží na tom jestli si zrovna ušpinili tričko nebo kalhoty atd. Strašně ráda na tu dobu vzpomínám - na mýho "bejvalýho" nejlepšího kamaráda - s kterým sem se nikdy nenudila a kterej mě vždycky rozveselil... Ale pak se odstěhoval. Ale to je jedno, mohli byste se zeptat proč těď nemám "nej kamaráda" - proč? Protože všichni kluci (aspoň v mým okolí a kluci který znám) mě neberou jako "jenom" kamarádku nebo prostě někoho s kym se dá jenom pokecat, ale berou mě no teď nevim jak to nejlíp vystihnout - jako možnou holku?! (Tím nemyslím holku jako holku , ale holku jak když s ní chodíte...). Berou mě akorát jako někoho komu se můžete koukat tak maximálně do výstřihu a tak... Přitom když na to někdy zapomenou a rozpovídaj se tak je mi s nima 3x líp než s nějakejma "kámoškama", dá se s nima povídat o něčem jinym než o módě, o klucích atd.... Tímhle absolutně nechci odsoudit úplně všechny holky (třeba sem na blog mi chodí spousta holek se kterejma bych našla společnou řeč... -možná), ale většina z těch co znám sou jenom namyšlený nány co nemaj na starost jenom jestli si nerozmazaly řasenku a jestli na ně zrovna kouká támhleten "sexy" kluk... Když jsem se nad tím víc zamejšlela tak si můžu přiznat jenom tři holky se kterejma si mám o čem pořádně pokecat... Ale jenom jednu beru jako opravdovou kámošku... Smutné? Ano...! A nebo jsem jenom nevšímavá a těch lidí je mnohem víc akorát já jsem "slepá"... Ale můj sen žije dál, aspoň v myšlenkách...:)
A už mě to nebaví pstá jako vždycky kdo sem chodí aspoň trošičku pravidelně, ví že zase vaše názry do komentářů a kdo nevěděl tak už ví...:)
K tomu obrázku, jó vim, že je z H20, ale už se mi nechtělo hledat a tohle byl nějakej nejrychlejší způsob jak najít nějakým ehm odpovídající foto, který by se k tomu článku aspoň trošičku hodilo...

Deset nejdivnějších zákonů o sexu

30. května 2008 v 13:26 | herzig-traum |  <--FUNNY-->
Nevím jestli na můj blog chodí i děti pod deset nebo pod dvanáct xD jestli jo tak to můžete vypnout :P sice to není až tak sporstý, ale...
Tyhle "zákony" jsem četla už hrozně dávno, ale sem na blog mě je napadlo dát až po předhcozím článku, u tohohle se možná i pobavíte xD

Deset nejdivnějších zákonů o sexu

Zákony v různých zemích se často výrazně liší a ty, které se týkají sexu, jsou pro příslušníky jiných národů či vyznání často nepochopitelné až směšné. V internetové anketě rozhodovali čtenáři ze všech kontinentů, které ze zvyklostí a zákonů jim připadá nejpodivnější.
Zde je vítězná desítka v opačném pořadí, aby mohlo platit: Nejlepší nakonec!

10.
Většina zemí Blízkého východu se řídí následujícím nařízením Islámu:
"Poté, co má muž sex s ovcí, je smrtelným hříchem, aby jedl její maso."


9.
V Libanonu je mužům sice zákonem dovoleno užívat si se zvířaty, ale jen se zvířaty ženského pohlaví. Za sex se samcem mohou být potrestáni smrtí.


8.
V Bahrainu sice smí muž gynekolog vyšetřit privátní části pacientky, nesmí se na ně ale dívat přímo. V praxi se tedy musí řídit podle odrazu v zrcátku.


7.
Muslimům je zakázáno dívat se na privátní partie mrtvého člověka. To platí i pro pracovníky pohřebních ústavů. Genitálie jejich klientů musejí být zakryty kusem dřeva nebo cihlou (ano, čtete správně, cihlou).


6.
V Indonésii je trestem za masturbaci useknutí hlavy. (Není však jasné, jestli vůbec někdo tenhle zákon dnes dodržuje.)


5.
Na ostrově Guam existují muži, jejichž povoláním je cestovat po venkově a připravovat panny o věneček. Ty mu za to musejí platit. Je to proto, že zákon Guamu zakazuje manželství pannám. (Zatím se naštěstí nepodařilo zjistit, kde přijímají žádosti o toto místo.)


4.
V Hong Kongu má podvedená žena právo zabít svého záletného manžela, ale smí k tomu použít jen holé ruce. (S milenkou se smí vypořádat podle svého vlastního uvážení.)


3.
V anglickém Liverpoolu smějí nahoře bez prodávat jen prodavačky v obchodech s exotickými rybičkami.


2.
V bolivijském Santa Cruz smí mít muž sex zároveň se ženou i s její dcerou. (Radnice zřejmě musela ustoupit nátlaku veřejnosti.)


A nakonec jeden opravdu hrozný zákon, který zvítězil na celé čáře:
1.
V kolumbijském Cali smí mít žena sex jen se svým mužem a když se to má stát poprvé, její matka musí být v místnosti přítomna jako svědek.

Poprvé?!

29. května 2008 v 20:32 | herzig-traum |  Moje úvahy atd...
xD Takže, dlouho, ale opravdu hodně dlouho jsem přemýšlela nad tím co si vyberu za další téma nebo prostě o čem budu psát... Ale nic mě nenapadalo, tak jsem tak nenápadně zapátrala do našich školních diskusí a debat a tohel téma se mi rovnou nabídlo :D. Naše třída je plná puberťáků jak se patří tak proč by se to neřešilo, když už není co dělat... Dopředu upozorňuju, že pochopím, že ´k tomuhle tématu se vám komentáře asi nebudou chtít psát - no i když všecko na netu je "anonymní" tak zase proč ne? :D
Tak jak bych to načala? Znám spoustu lidí - ať už holek nebo kluků a každej to bere naprosto jinak a každej na to má skor rozdílnej názor! Docela mě to překvapuje, že v tomhle se zas tak lidi neshodujou a nechovaj se jako ovce a maj to individuální... Mohla bych uvést pár příkladů... Třeba kámoška no. 1 se vyspala se svým klukem poprvý hmmm asi 3/4 roku před svejma 15-tinama tudíž ve 14 (jemu je 17 nebo 18 teď nevim...). A jak mi řikala, dlouho o tom spolu debatovali než došli k názoru proč ne, když sse tak hrozně "milujou...". Kámoška no. 2 je typická "cool slečna" a "slečna vždycky in" takže jí přišlo divný spát s někým před 15, ale přišla o to snad druhej den po 15 - přece in slečny nemůžou bejt panny, když už jim je 15, že? - aspoň toto je její názor. Kámoška no. 3 má už delší dobu vztah, 15 jí už bylo dávno a nijak na to nespěchá... To mě přijde docela v poho... Proč spěchat? Když to není nutný...
A co třeba něco obecnýho k tomuhle tématu...? Podle mý informovanosti nebo podle toho co vím je to v každý zemi jinak - jiná země, jiný mrav... Tudíž je asi těžký porovnávat ČR a Afriku... Všude sou jiný věkový hranice a všude k tomu jinak přihlíží... Teď trošku odbočím od zemí a přejdu k životnímu stylu nebo jak bych to řekla - prostě třeba k náboženství... Ti to maj "povolený" až po svatbě, že? Pokud to považují za správné, tak proč ne?
Závěrem? Řekla bych, že tohle je opravdu hooodně individuální a je to na každým jak se s tim vyrovná... Jestli někdo chce porušovat zákony - jeho blbost , ale vždyť se říká "zakázané ovoce chutná nejlíp". Když někdo chce čekat po svatbě? Proč ne - jeho přesvědčení... A když někdo chce žít v celibátu? Zase proč ne - nikdo nemá právo mu do toho kecat...
Mým úplným závěrem a mým přesvědčením je, že za tohle by nikdo neměl nikoho odsuzovat, že za tohle by neměl nikdo nikoho pomlouvat a v podstatě by to nikdo neměl řešit - co je komu do jinejch lidí osobních věcí?!
Jak jsem psala na začátku tohle téma je spíš na zamyšlení a pochopím, že někdo e k tomu vyjadřovat nebude chtít a někdo řeba i jo :)... Mě to vadit nebude... Souhlas či nesouhlas popřípadě nějaký dodatek zas ejako vždycky do komentů :)
Jo a úplně poslendí věc :D moc mě těší, že se zúčastňujete těch mejch "diskusí" nebo úvah - a že ztrácíte čas tím, že se smolíte ať už s kratším nebo delším komentem... Děkuju (protože mě to pomáhá....)

Můj názor na interupci...

28. května 2008 v 11:24 | herzig-traum |  Moje úvahy atd...
Tak na interupci (potraty) mám taky svůj názor, kterej se už delší dobu nemění, ale kdoví třeba ho někdy změním...
Jedním slovem? NE! Záleží to na každým jak to kdo bere... Takže můj názor je ve většině případů NE... Ale jsou tady i okolnosti, za kterých bych k tomu možná přistoupila: třeba znásilnění, - nedokážu si představit, že bych měla vychovávat dítě, který nebylo v žádným případě chtěný, dítě kterýho otec je ***** atd.atd... Zrovna nedávno jsem četla nějakej článek o jedný ženský, která si nechala dítě ze znásilnění... Obdivuju jí já bych to nezvládla... Pak kdy bych k tomu ještě přisoupila? Asi třeba při opravdu nízkým věku, je sice fakt, že v 17 má člověk toho ještě hodně před sebou, ale myslím, že postarat se o dítě zvládne - za blbost se platí... Hmm pak když beru v potaz zdravotní komplikace (to už nemyslím v těch 17 - kdykoliv) tak nevim, znám spoustu případů, kdy rodičům řekli, že to dítě je nemocné a bude postižené a tak a že nemá cenu ho nechat žít, že by to bylo jenom utrpení - to dítě vyrostlo a dostalo se z toho - a ty rodiče sou opravdu šťastní, že nedali na názor lékařů a nechali si ho... Ale kdo ví? Zase kdyby to bylo opravdu 100% prokázatelný, že to dítě bude nemocný a že by opravdu se celej život jenom trápilo... Proč dál nejsem pro potraty? Protože je to vždycky velkej zásah do organismu... a nechtěla bych si pak někdy nadávat, že kdybych si to dítě bejvala nechala mohla bych mít dneska třeba 2 (a né žádný)... K tomuhle mě ještě napadá, jestli by do toho rozhodnutí měl zasahovat i partner.... Jo j myslím, že jo, přece to není dítě jenom tý ženský... Ale zase, aby jí nutil do potratu bez pádných argumentů nebo naopak aby jí potrat zakázal bez pádných argumentů mi přijde blbost...
Jenom tak mě napadá, jestli ti co jsou opravdu pro za jakýchkoliv okolností se zamysleli nad tím, jaké by to bylo kdyby se jejich rodiče rozhodli jinak... Nevim... Tohle je vážně diskutabilní...
A vy? Co vy si myslíte o potratech? Komentáře jsou jako vždy plně k dispozici ;)

Čeho se bojím...?!

27. května 2008 v 16:35 | herzig-traum |  Prostě já :)
Já se pokud vím moc věcí nebojím... Nebojím se velkejch psů, nebojím se samoty ani se moc nebojím smrti...Ale pokud jsem na nic nezapomněla tak se bojím (hodně...) jenom dvou věcí... Hmyzu a tmy... Vůbec to nemá pospojitost, ale je to tak ;-). Ten hmyz snad ani nejde rozvinout, protože to je jednoduchý jsem schopná udělat cokoliv abych se nedostala do kontaktu s hmyzem (opravdu cokoliv!). Ale ta tma - já se jí bojím, ale přitom jí mám ráda. Abych to trošku upřesnila nebojím se tmy jako tmy, ale bojím se spíš toho co je v té tmě. Nemám ráda, když nevím co je za támhletím rohem nebo támhletím stromem... Když nevím a nevidím jestli někdo z amnou jde , když nevím jestli někde není něco (popřípadě někdo) schovaný... Mám hrůzu z tý nevědomosti! V noci se bojím usínat za úplný tmy, v noci spíše za tmy mě ven nikdo nedostane. Prostě se toho *něčeho* bojím....
A co vy z čeho máte strach, čeho se bojíte? Nebo naopak nebojíte? Prosím do komentů...

Souboj stylů - BARBIE nebo EMO?

26. května 2008 v 0:42 | herzig-traum |  Moje úvahy atd...
Tak na tuhle úvahu mě přivedla anketa na jednom blou ( http://loves-for-you.blog.cz ). Pro mě jsou EMO a BARBIE styl svým způsobem dva kontrasty... Jedno je růžový, milý a usměvavý a druhý je tmaý, pochmurný a citlivý (emotivní...). Popravdě já se ani v jednom pořádně nevyznám ani o jednom toho nevím tolik, že bych o tom mohla vést přednášky....
No ale o každým mám svojí představu, která je možná mylná, ale je moje...
Co je pro mě BARBIE styl?
Barbie no tak u tohohle mě napadaj jedině holčičky s blonďatejma vláskama a růžovejma oblečkama...(nemám nic proti blonckám!). BARBIE styl ani neberu jako styl žití, ale spíš styl oblíkání..Protože pro mě to sou růžový hadry a doplňky...Na rozdíl od jinejch stylů nemá styl BARBIE žádnou (a to se myslím nepletu) hudbu... Jediná hudba která mě napadne při slově BARBIE je Barbie girl od Aquy - Hi barbie, Hi ken... Ale přes tuhle vzpomínku se hned přetáhne spousta parodií na tuhle písničku, který sou stopro lepší , zábavnější atd.atd. :D akorát to chce umět aspoň trochu anglicky... Když říkám, že emo neodsuzuju tak u tohohle "stylu" musím říct, že ho odsuzuju, protože to jsoź jenom holčičky co se staraj jenom o svůj vzhled a o nic jinýho, jsou to holky, který zajímá jenom jestli maj perfektní růžový linky a k tomu ladící lesk na rty a stejný odstín laku na nehty...
Co je pro mě EMO?
Zato emo je pro mě opravdu styl... Má to svlj styl oblékání, svůj styl chování a taky svou hudbu a na některých internetových encyklopediích můžete najít i historii... Docela se mi líbí i ten styl oblékání (neříkám, že vždycky...), ale co mám spojený s emo a co se mi nelíbí je sebepoškozování... Určitě mi hned několik lidí namítne, že se spolu nepojí atd.atd... Ale já podle toho, co jsem viděla pak podle toho co jsem zažila to s tím mám propojený opravdu hodně... A sebepoškozování mi vážně přijde hnusný... Zvedá se mi žaludek ze všech těch rádoby "krásnejch" obrázků kde maj žiletkou vyrytý do ruky srdíčko nebo dlaň propíchanou špendlíka... Je mi z toho špatně, ale co mi na tom vadí nejvíc je to, že tomu nerozumím... Nerozumím co vede některý lidi k tomu, aby se sebepoškozovali? Jenom touha po zviditelnění se a nebo jim to opravdu přináší úlevu?! Tohle jsem nikdy nechápala, nechápu a asi nikdy nepochopím...
A co pro vás znamenají tyto "kontrastní styly"? Přikláníte se víc k jednomu nebo druhému? Nebo vám jsou úplně jedno?
Upozornění: Právě je asi tak půl jedný, takže nneodpovídám za smyslnost a čitelnost textu... Je dost možný, ž eje to snůška nesmyslnejch keců, který zítra vlastně dneska možná smažu... Ale kdyby vám to čirou náhodou dávalo smysl a chtěli byste reagovat - můžete do komentů :)

Design #3

25. května 2008 v 19:28 | herzig-traum |  O blogu...
Noo tak jsem se po dlouhé době odhodlala k tomu, že konečně předělám ten design... Proč to trvalo tak dlouho? protože tuhle technickou stránku blogu moc dobře neovládám a po pravdě mě to vůbec nebaví...
No jinak obrázky, který jsou na záhlaví jsou použity z devianartu a jinak mě se to docela líbí je tam sice zase černá, který jsem se (přísahám!) chtěla vyhnout, ale nějak se tam zas nacpala (mrcha...)... Co se dá dělat ;-). Jo a doba trvání? Jestli to mám počítat i s hledáním obrázku a zkoušením všech možnejch i nemožnejch variant (těch nemožnejch bylo stokrát víc) tak mi to trvalo asi 4 hodiny s menšíma přestávkam... :D Tak dlouho? No jenom ty obrázky jsem hledala tři hodiny a tu "čtvrtou jsem se snažila přijít na rozměry a ty ostatní kraviny a toť vše :D:D

Teď mě napadlo...

24. května 2008 v 21:58 | herzig-traum |  Moje úvahy atd...
Nevim proč jsem si na to teď vzpomněla, ale vzpomněla jsem si jak jsem se před několika lety hodně pohádala s mámou. A proč? No bylo mi asi 10 nebo 11 teď nevim kolik přesně a hrozně ráda jsem chodila na alik.ciz :D nevim jestli vám to něco říká, prostě chat pro malý děti... No a tam jsem se bavila s nějakým klukem kterýmu bylo okolo 28 snad 29... A pamatuju si jenom, že přišla máma do pokoje a koukla se s kym si píšu a začala mi hrozně nadávat a pak mi domlouvala a domlouvala a pak mi alika zakázala... Já v tým době vůbec nechápala proč je divný, že si 29-letej kluk píše s 10-letou holkou... Nepřišlo mi na tom vůbec nic divný... Až teď když jsem si na to po letech vzpomněla to chápu a spíš mě zaráží, že jsem byla tak blbá nebo snad jenom nechápavá...?!

Proč?

24. května 2008 v 21:29 | herzig-traum |  O blogu...
Proč vlastně mám tenhle blog?
No tak tahle otázka mě napadla dneska? Možná včera v noci teď už nevim... A navazuje tak trochu na Xénie článek proč ona má blog... Nebo spíš kvůli tomu píšu tenhle článek...
Tak asi nejdřív se chci sama sebe pochválit, protože tohle je první blog, kterej mi vydržel víc jak jeden týden! A ani ho nemám v plánu zatím rušit... Všechny předchozí blogy (a nebylo jich málo) ztroskotaly na nedostatku inspirace a hlavně jsem neměla čas a náladu koukat se aspoň několikrtá do tejdne na blog.cz popřípadě připisovat komentáře, dávat nový články atd...
Ale teď k tomu proč ten blog vlastně mám... Je to jednoduchý, protože mám v hlavě spoustu témat, který mě napadaj nebo spoustu věcí na který mám vyhraněnej názor a zajímaj mě názory ostatních, ale většinou jsou to takový věci, který nikoho v mým okolí nezajímaj, který nezajímaj mí kamarády (a věřte, že těch "kamarádů" není málo...).
Pak si myslím, že tady na netu můžu říct svůj názor bez toho, že bych se bálo kdo co na to řekne... Nevím mě se přes net kritika přijímá líp. Ano jsem slabá a nedokážu přijímat denně kritiku do učí s úsměvem na rtech... Tady na netu se nebojím říct naplno svůj názor nemusím ho o nic ochuzovat ani ho přikrášlovat no prostě nijak upravovat...
A pak většina nápadů na ty různý úvahy a tak mě napadaj když ležím někdy pozdě v noci nebo k večeru v posteli s notebookem a nebo bez notebooku, ale nedělá mi problm si ho zapnout a začít psát, to co mě zrovna v tu danou chvíli napadá...
Další je i věc vás, neboli hmmm nevim jak to přesně napsat "čtenářů" nebo "posluchačů" mých názorů... Já mám ve svém okolí spoustu lidí, kteří jsou fajn, ale protože chtěj zapadnout do party bojej se říct nebo dát najevo svůj vlastní názor a tak jen papouškují to co většina... Zatímco na netu většina lidí je v úplný anonymitě tudíž nemají problém dát najevo svůj opravdový názor nebo komentář a tak... A za to jsem ráda, protože mě nezajímá jedinej názor člověka, kterej vede nějakou skupinu lidí... Mě zajímá názor každýho člověka zvlášť, protože každej si myslí o různých věcech různý věci... A to je přece dobře, ne? :)

jenom

24. května 2008 v 19:40 | herzig-traum |  Prostě já :)
Seš supr kámoška...
to bolí
bez komentáře...

Trest smrti

23. května 2008 v 15:55 | herzig-traum |  Moje úvahy atd...
Další "vážný" téma. Ty uvozovky tam nejsou proto, že bych si z toho chtěla dělat srandu, ale jsou tam z důvodu, že mi tam prostě seděj...
Na tohle téma mám svůj názor už hodně dlouho a skoro se nemění a ani ho změnit nehodlám (v nejbližší době...).
Já sama jsm zásadně PROTI (upozorňuju, že to beru z pohledu člověka, kterýmu nikdo nikoho nezabil, ani nikdo nenechal nikoho z mejch známejch klesnout na dno - kdyby se mi něco z toho stalo tak se na to asi budu koukat jinak...). Proč jsem proti? Protože si myslím, že člověk nebo lidi prostě nemají právo na to vzít někomu život ať udělal cokoliv! Protože vždycky je nějaký procento možnosti nebo pravděpodobnosti (říkejte si tomu jak chcete...), že ten člověk může být nevinný (může, ale nemusí...) - teda skoro vždycky (nemluvím o úplně jasných případech...). Ale i když je to jistý a jasný, že ten člověk dejme tomu vyvraždil celou vesnici - nemyslím si, že by ho měl někdo nechat zabít! Přece nejsme ve středověku a neplatí "oko za oko, zub za zub" sice se lidi v dnešní době chovaj jak ve středověku , ale nejsme tam!
A teď proč si myslím, že by se ten daný člověk měl nechat žít... Za prvý jak už jsem řekla NIKDO nemá právo na to nechat někoho zabít! A za druhý, když ho zabijou je to pro něj vlastně v podstatě dobrý- uteče od těch svejch výčitek svědomí (ovšem pokud nějaký má!)...
Já osobně bych ho nechala zavřít na nějakým odporným místě a nechala bych ho tam makat - já nevim třeba aby vyráběl něco co jiným pomůže. A co bych ještě udělala? Ukazovala bych mu několikrát denně fotky těch svejch obětí aby si pořádně uvědomil co udělal...
Mimochodem dneska (27.5.) jsem našla jeden článek k tomuhle tématu:
A vaše názory na trest smrti? Komenty jsou vám jako vždy k dispozici...!
Antispam.er.cz

Ironie

22. května 2008 v 14:52 Moje úvahy atd...
Zrovna jsem přemýšlela o čem budu psát a napadlo mě moje oblíbený slovo IRONIE. I když né vlastně oblíbený jako slovo spíš oblíbený jako činnost... Samo o sobě to slovo zní divně... Ani bych ho nedávala do češtiny.... Ale o tom tenhle článek není a ani nebude... Ale o čem vlastně? Jenom mě napadlo tohle téma, ale co s nim? Co dál?
Takže na úvod můžu říct a přiznávám se, že sama jsem hooodně ironická a někdy tim ostatní pěkně štvu, protože si nejsou jistí jetsli danou věc myslím vážně a nebo ironicky... A vznikaj tím docela často problémy... Ale já jsem dejme tomu tak trošičku flegmatik a já osobně problémy se svou ironií nemám!
Myslím, že exituje jenom buď a nebo... Buď jste ironičtí a nebo ne! Určitě budete v komentech namítat, že existujou ldi co jsou mezi tím a že se mezi ně řadíte - já vám to neberu, ale v životě jsem nikoho takovýho nepotkala! Ovšem jiná věc je, když někdo kdo normálně ironický není se naštve a nebo se snaží někoho napodobit to pak může říkat jednu ironickou větu za druhou...
Spoustě lidem to vadí. Ale asi se na to dá zvyknout. Musíte mít dobrý nervy a úsměv na rtech.
Nevím, třeba mě to někdy omrzí, ale třeba ne a budu ironická i na smrtelný posteli. Třeba. A nebo čim budu starší tim budu chytřejší a milejší a dokonalejší a méně ironičtější (ale o tom dost pochybuju). Kdo ví?
A jakej je váš názor na ironii? Jste ironičtí a nebo vás to naopak štve a ironický lidi byste zahrabali pód zem?! Komentáře jsou vám k dispozici...

Další citát xD

21. května 2008 v 20:48 Ostatní

"Když bylo moře klidné nevěděli jste kdo je kdo, když však přišla bouře, ba krutá bouře, ukázalo se kdo je kdo."

Myslím, že je to od W. Shakespeara, ale nejsem si tím úplně jistá...Ale co vím stoprocentně je že s tím souhlasím... Až když přijdou problémy pozná se kdo je kdo a kdo je jakej doopravdy... Protože, když nejsou žádný problémy a všecko ok můžou se všichni přetvařovat... To je můj názor...nic víc nic míň..

Co bych si měla vyjasnit před smrtí?!

17. května 2008 v 17:42 | herzig-traum |  Moje úvahy atd...
Zrovna nedávno jsem přemejšlela o tom, co bych si ráda rozhodla před smrtí... A jak mě tohle téma napadlo? Viděla jsem nějakej film, kde někoho odpojili od přístrojů, když byl v kómatu... Když jsem se nad tím pak zamyslela došla jsem k závěru, že bych nechtěla, aby mě odpojili od přístrojů, ale neříkám, že nikdy... Nevim dala bych si tak rok maximálně dva, ale rozhodně ani né míň ani né dýl... Protože teoreticky by mě docela naštvalo, kdyby mě odpojili od přístrojů a "teoreticky" bych se měla druhej den probrat... I když to by mi to pak bylo asi jedno... Pak mi docela záleží na tom, kde budu pohřbená - nevim jak komu, ale mě na tom docela záleží... Další nad čím jsem přemejšlela bylo jestli chci pohřbená normálně a nebo se nechat spálit... A do urny... Někomu to možná přijde jako kraviny, který nejsou důležitý, ale já chci aspoň umřít "s pocitem", že vím jak dopadnu potom...
Antispam.er.cz

Soudit lidi podle toho jak vypadají?!

9. května 2008 v 17:26 | herzig-traum |  Moje úvahy atd...
Já bych na tuhle otázku popravdě odpověděla ano i ne. protože i vzhled o člověku hodně vypovídá... Tady je pár faktorů nebo věcí podle mě docela o člověku vypovídaj:
VÁHA
Ne nejsem ani anorektička ani bulimička dokonce ani nemám 50 kilo nadváhu. Takže myslím, že nemám zas nějak moc zkreslený představy o normální postavě... Ale myslím, že postava jako celková o člověku docela vypovídá. Třeba tlustý lidi - tím myslím opravdu tlustý lidi - né někoho kdo má 5 kg navíc ;-). Proč zrovna oni? Protože tlustý můžou bejt jenom ze dvou důvodů a to buď jsou nemocný - v tomto případě za nic nemůžou a je mi jich spíš líto ale ten druhej důvod je, že se přežáraj a necvičej - nehýbou se. Takový lidi nemám ráda (ale neodsuzuju...) a vždyť to ani neni zdravý... Sice mi na to můžete říct, že to o člověku nic neřekne, ale naopak člověk kterej má třeba 20 kg nadváhu je buď smířenej se sebou a nebo má deprese, který zahání tím, že furt jí. Pak se asi neumí ovládat... Druhej extrém je extrémní štíhlost - tyhle především holky mě štvou a je mi jich líto. Většinou za tím stojí zase psychický problémy. Nedokážou ustát nátlak okolí a nebo se chtějí vyrovnat modelkám v časopisech. Ale proč? Vždyť fotky v časopisech jsou většinou upravené... A ty vychrtliny na přehlídkách? Ty nejí skoro nic a jsou to "jenom" ramínka, který skáčou jak kdo píská
Další co mě napadá jsou nehty :D. Zase nechci to hnát do extrémů, ale vždyť to není hezký když má někdo špínu za nehtama. Copak to je tak těžký s tím něco udělat?! Tím nemyslím, že se má chodit každej týdne na manikúru - takový lidi jsou podle mě moc zahleděný do sebe a přemejšlej jenom o tom jestli ladí a jestli už byli u kadeřnice popřípadě na pedikúře nebo manikúře. - Tenhle způsob žití neuznávám a lidi, který nemaj na práci nic jinýho než péči o svůj vzhled mi přijdou dosti namyšlený.
Tak tohle byly jenom dva příklady, mohla bych klidně pokračovat dál. Zase si nejsem jistá jestli ste mě pochopili. vadí mi tyhle dva extrémy: 1)přehnaná péče o svůj vzhled a 2) naprostá ignorace svého vzhledu. Myslím, že tady platí zlatá střední cesta...
A teď mě ještě napadlo, že ve svých článcích často poukazuju na soje chyby. nevím asi né každej si toho všimne, ake ten kdo čte mezi řádky asi jo... Proto nechci aby ste si mysleli, že jsem protivná, namyšlená nána co všechno jenom kritizuje... Mám (apoň si to myslím) i hodně dobrejch vlastností. Ale líp se mi píše o těch špatnejch a navíc témata, který mě zajímaj a o kterejch píšu jsou většinou o špatnejch lidskejch vlastnostecha já se nestydím napsat i o těch mejch. Je mi líto, že je mám - ale přece jsem taky "jenom" člověk...
Wow obdivuju ty co to dočetli až sem. Děkuju za to, že ste věnovali tomuhle článku chvíli...

Citátek na zamyšlení...?!

6. května 2008 v 21:36 | herzig-traum |  Moje úvahy atd...
Ne proto, že je to těžké, neodvažujeme se toho, ale protože se toho neodvažujeme, je to těžké.
Tak tohle ani nevim, kdo to řekl nebo vymyslel. Ale podle mýho názoru je to zajímavý a pravdivý... Většinou si problémy děláme sami a kdybychom si nemysleli, že tam ty problémy budou, tak by tam ani třeba nebyly... Teď nevim, jestli set mě pochopili... Jestli jo tak fajn aspoň víte co si myslím, jestli ne tak nevadí...Když to shrnu tak je to prostě na zamyšlení...

Test s blondýnkou

6. května 2008 v 19:21 <--FUNNY-->
Blondýnka se zúčastnila televizní šou zaměřené na inteligenci. Možná výhra byla - 1.000.000 EUR. Moderátor ji položil následující otázky:
1. Jak dlouho trvala 100-letá válka?
116 let
99 let
100 let
150 let
Blondýnka využila právo na otázku neodpovídat.
2. V které zemi vynalezli "Panamský klobouk"?
Brazílie
Chile
Panama
Ekvádor
Blondýnka požádala o pomoc publikum.
3. Ve kterém měsíci oslavují Rusové Velkou Říjnovou revoluci?
Leden
Záři
Říjen
Listopad
Blondýnka využila právo poradit se po telefonu a zavolala druhou blondýnku.
4. Jaké bylo pravé jmeno Krále George IV. ?
Albert
Georg
Manuel
Jonas
Blondýnka použila nápovědu 50:50.
5. Od kterého zvířete je odvozený název Kanárských ostrovů?
Kanárek
Klokan
Potkan
Tulen
Blondýnka vypadává
.
.
.
.
.
.
P.S. Pokud jste se při čtení smáli, tak tady jsou správné odpovědi:
1. Stoletá válka trvala 116 let (1337 - 1453)
2. "Panamský klobouk" vynalezli v Ekvádoru.
3. VŘSR oslavují Rusové 7. listopadu.
4. Pravé jméno Krále George IV. bylo Albert. Král si změnil jméno v roce 1936.
5. Název Kanárských ostrovů souvisí s tuleněm. V latině znamená "Ostrov tuleňů"
Tak co, byli jste moudřejší než blondýnka????
Kolik jste měli správně?
Asi znáte, ale když jsem to četla poprvé tak mě to dostalo :D Jinak zdroj: www.komik.cz

Stalinovy citáty

4. května 2008 v 11:01 | herzig-traum |  <--JINÉ-->
"Smrt jednoho je tragédie. Smrt milionů je statistika."
(Hmm s milionama mrtvejch lidí má zkušenosti... Jenom při uměle vyvolaném hladomoru na Ukrajině zemřelo 3,5 milionů lidí!)
"Smrt řeší všechny problémy. Není člověk, není problém..."
(Velmi "mírumilovný" člověk...)
Mě osobně přijdou oba citáty (nebo výroky jak chcete...) docela zajímavý, řekl je hnusnej člověk, ale jsou zajímavý. A dost o něm vypovídají - o jeho pohledu na svět a o jeho nenávisti k lidem...

Kdo/co to je?

3. května 2008 v 23:45 Ostatní
Teď tímhle nechci nikoho urazit, ale už na spoustě blogů jsem viděla záhlaví s touhle holkou, která má vlasy obravený na růžovo, docela by mě zajímalo kdo to je?! :D Kdo neví o čem mluvim, tak tady je odkaz na blog adulilinky11 ta třeba má záhlaví s tou růžovou slečnou...
Jo a nezajímá mě jméno, ale co dělá nebo něco tak... Kdo bude vědět ať pls napíše do komentů...Děkuju